Modelování

Vlastní CAD umožňuje, že každá část geometrie, kterou vytvoříte je „živá“, můžete ji snadno rychle měnit, dokud není přesně taková, jako požadujete. Tradiční funkce jsou sloučeny do několika málo kliknutí pro usnadnění tvorby i těch nejkomplexnějších částí.

Import CAD modelů

Alternativně může být model vytvořen v jiném CAD softwaru a může být importován dle vašeho výběru jako nativní nebo neutrální formát souboru. Data translátor je k dispozici pro IGES, Parasolid®, SAT (ACIS solids), AutoCAD® (DXF, DWG, a Inventor TM soubory), SolidWorks®, Solid Edge®, STEP, EPS, CADL, STL, VDA, a ASCII, CATIA®, Pro/E®, mnoho dalších formátů.

 

Snadné provádění změn

Pro rozpoznání změn na modelu jsou k dispozici dva výkonné nástroje. „Sledování souboru“ (File Tracking) a „Rozpoznání změn“ (Change Recognition). Takto snadno je možné identifikovat a prozkoumat CAD model a přímo začít aktualizovaný soubor programovat. Možnosti těchto funkcí opravdu oceníte v případě, budete-li muset identifikovat změny v rozsáhlém souboru s vícenásobnými operacemi. Něco tak jednoduchého, jako jsou přidané díry pro vrtání, může bez těchto funkcí Robotmaster způsobit dlouhé a frustrující hledání a identifikaci. V Robotmasteru to vyřešíte pomocí několika málo kliknutí myší.  Můžete okamžitě lokalizovat a programovat tyto změny a ušetříte tím spoustu času.

 

Zpět